Nové apartmány DELUXE v Campingu Rožnov

Camping Rožnov nově nabízí ubytování v luxusních apartmánech s kompletním zázemím. Apartmán se skládá ze samostatné ložnice s manželskou postelí, obývákem s rozkládacím gaučem, kuchyní s kompletním vybavením a sociálním zařízením se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a umývadlem. Nechybí ani pračka.


Bungalov B

bungalov

V kempu se nachází jeden bungalov B a tři C,D,E ve kterých se nachází 1 dvoulůžkový pokoj a 2 čtyřlůžkové. V bungalovu B je taktéž kuchyňka (CDE kuchynský kout) a sociální zařízení (pro celý bungalov společné).


Bungalov "M"

bungalov

V areálu se nachází bungalov M , který nabízí 2 dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. V bungalovu se nachází kuchyňka a sociální zařízení (pro celý bungalov společné).


Chaty "I"

chata

V kempu se nachází čtyři dvoulůžkové chatky I. Chatky se nachází ve střední časti kempu v blízkosti bazénu a sociálního zařízení.


Chata "CH"

chatka

V campu se nachází 12 čtyřlůžkových chat "CH". Na chatku je možno za příplatek umístit TV nebo lednici. Sociální zařízení je společné. V chatce se nachází jedna dvojpostel a dvě postele nad sebou. Chaty jsou umístěny v blízkosti bazénu.


Chata "H"

chata

V areálu se nachází 9 dvolůžkových, 6 třílůžkových a deset čtyřlůžkových chat "H". Chatičky jsou umístěny v druhé polovině campingu a ke každé náleží malá terasa, kterou lze využít k posezení. Sociální zařízení je společné.


Chata F-M

chatička

V campu se nachází 4 chatky "FM". Jedná se o čtyřlůžkové chatky s minikuchyňkou a lednicí. Chatky jsou umístěny v přední části kempu. Sociální zařízení je společné.


Chata "A,F"

chata

V areálu se nachází 4 čtyřlůžkové chaty "A-F". Před chatkami je malá verandička sloužící k posezení či grilování. Sociální zařízení je společné.


"Hobit home"

chata

V campingu se nachází 1 dvoulůžkový "Hobit home". Před Hobitem je terasa s možností posezení. Chatičku lze vytápět elektrickými kamínky. Sociální zařízení je společné.


Chata "L a P"

chatička

V areálu se nachází 2 třílůžkové chaty "L a P". Před chatkami je malá verandička sloužící k posezení či grilování. Součástí chatky je lednice. Sociální zařízení je společné.


Chata "Táňa"

chata

V areálu se nachází 1 chata Táňa, která nabízí dva dvoulůžkové pokoje. Před chatkami je malá verandička sloužící k posezení či grilování. Součástí chatky je lednice. Sociální zařízení je společné. Chatka se nachází v zadní části kempu.


Budova "V"

pokoj

V Campingu Rožnov se nachází také zděná budova jež nabízí ubytování v 2 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji. Sociální zařízení je pro všechny pokoje společné, k dispozici také kuchyňka.


Plocha pro stany a karavany

stan

Pro milovníky klasického kempování je připravena plocha pro umístění stanů a karavanů s elektrickými přípojkami a kompletním sociálním zařízením.